Všeobecná pravidla

Úvod Informace pro prodejce Všeobecná pravidla

Etický kodex


Prodávající se zavazuje, že zboží nabízené na recyparada.cz nebude současně prodávat ani nabízet v jiném eshopu nebo kamenné prodejně.


Prodávající se zavazuje, že nevyužije server recyparada.cz pouze k prvotnímu kontaktu se zákazníkem, neobejde serevr recyparada.cz při dalším prodeji a nezneužije tak získaných kontaktů.


 Registarce a vystavení na serveru rycyparada.cz je zdarma.


Při uskutečněném prodeji platí provize 9% (viz podmínky).

 

Provozovatel recyparada.cz zajišťuje správu a údržbu tohoto prodejního místa; je oprávněn k účelům propagace publikovat zboží prodejců veřejnosti, včetně prodejcem poskytnutých fotografií a popisu prodávaného zboží a prodávající dává k takovému jejich užití souhlas. Nabídky a obchodní sdělení jsou zasílány e-mailem osobám, které k tomu udělily předchozí výslovný souhlas v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy.


Provozovatel serveru recyparada.cz se může v rámci propagace účastnit různých prodejních a podobných akcí, (např. výstav). Dle dohody zde může nabízet k prodeji zboží jednotlivých prodejců.


V rámci propagace je dovoleno prodejci zhotovit si razítko tohoto vzhledu (bez přímého kontaktu na prodejce) kde je uvedeno:

Jméno+příjmení prodejce

www.recyparada.cz


V rámci propagace je dovoleno zhotovit i jiné propagační materiály(vizitky, bannery, potisk auta atd.), vždy pouze po dohodě s provozovatelem serveru. Materiály jsou vždy bez přímých kontaktů na prodejce. Není tedy dovoleno spojení adresy www.recyparada.cz s osobními kontakty prodejců.


Dále je dovoleno použít text Recy Paráda, recyparada.cz, Recyparada atd (různé varianty vzhledu písma, při zachování obsahu-smyslu) například pro tisk, výšivky, nášivky atd. na trička, kabelky atd. na věci určené k prodeji na recyparada.cz i na věci pro vlastní potřebu.

 

Veškeré obchodní aktivity na serveru recyparada.cz jsou veřejné a mohou se jich zúčastnit fyzické osoby starší 18 let za předpokladu, že jsou zaregistrovány a mají způsobilost k právním úkonům v plném rozsahu a zaregistrované právnické osoby zapsané v obchodním nebo jiném rejstříku


Provozovatel serveru recyparada.cz neprodává vlastní zboží a není zodpovědný za prodávané zboží (správnost vyobrazeného zboží, jeho kvalitu, vlastnosti, dostupnost apod.) a není odpovědný za koupi, prodej, reklamaci či za případné spory mezi kupujícím a prodávajícím. Případná daňová povinnost zůstává na prodávajícím.


Provozovatel serveru recyparada.cz rovněž neodpovídá za případy, kdy se ukáže, že identita registrovaného uživatele nebyla správná, identitu prodávajících a kupujících neprověřuje. Provozovatel serveru recyparada.cz se neúčastní jakýmkoliv způsobem uzavírání kupních smluv mezi kupujícím a prodávajícím a za tyto taky nenese žádnou odpovědnost.


Provozovatel serveru recyparada.cz se nepodílí na obsahu nabídek, popisu zboží, jeho vyobrazení a informacích o registrovaných uživatelích ani na dalším obsahu tvořeným uživateli,  např. komentáře, příspěvky v diskusních fórech apod. Jsou brány jako neoficiální vyjádření a není možné se na ně odkazovat v případě sporu.

 

Uživatelé serveru recyparada.cz jsou povinni dodržovat právní řád ČR.

 

Provozovatelem serveru recyparada.cz je:

Jaroslava Doksanská, K Višňovce 153, 252 64 Úholičky, IČ 43030416

Copyright 2016 - 2018 © recyparáda.cz